PIELĘGNACJA CIAŁA

KRIOLIPOLIZA– Zamrażanie tkanki tłuszczowej (walka z miejscową otyłością)

Kriolipoliza to miejscowe, kontrolowane zamrażanie tłuszczu. Po zabiegu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i ulegają rozpadowi , przy tej metodzie pozbywamy się komórek tłuszczowych całkowicie.
FusioMed to jedno z najlepszych na świecie urządzeń do kriolipolizy. Jest to zabieg nieinwazyjny i bezpieczny, po którym bezpośrednio można wrócić do swoich codziennych czynności. Pozwala na skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki.
To alternatywa dla liposukcji.
Zabieg wykonujemy na partiach ciała tj: brzuch, boczki, uda, bryczesy, pośladki, pelikany, itd.
Głowicę chłodzącą, która zasysa i chłodzi przykłada się do miejsca zabiegowego i pozostawia na 60 min. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -7 do -10 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalny rozpad komórek tłuszczowych i usunięcie ich z organizmu w ciągu 4 tygodni.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA + FALA RADIOWA RF – DWIE  ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE W JEDNYM

Oddziałują na głębsze partie skóry. Fala ultradźwiękowa powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu powstaje efekt wyszczuplenia. Zwalcza również cellulit umiejscowiony w głębszych obszarach skóry. Fala radiowa redukuje komórki tłuszczowe ,odmładza i ujędrnia ciało.

Efekty zabiegu

 • spektakularna poprawa figury
 • zmniejszenie obwodu ciała
 • wzmocnienie i ujędrnienie skóry
 • redukcja cellulitu
 • redukcja luźnych i obwisłych skór

Przeciwwskazania:

 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • rozrusznik serca
 • metalowe implanty w miejscu zabiegowym
 • choroby wątroby
 • zaburzenia onkologiczne w trakcie leczenia oraz 5 lat po jego zakończeniu

Cena:  Liposukcja ultradźwiękowa- 200zł za 1 obszar, np. brzuch

Fala RF- 200zł za 1 obszar, np. brzuch

Dwie technologie liposukcja ultradźwiękowa z falą RF- 300zł za 1 obszar

Depilacja ciała woskiem

Depilacja woskiem z wykorzystaniem urządzenia i wosków firmy Depileve.
Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.

Opalanie natryskowe

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta. Czas aplikacji to zaledwie 10 minut. Zabieg jest w pełni bezpieczny, brak ekspozycji na promieniowanie UV. Odpowiedni dla każdego nawet dla osób o bardzo jasnej karnacji, alergików i kobiet w ciąży. Efekt zabiegu utrzymuje się na skórze od 7-10 dni. Jest to doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju uroczystości m.in. sylwester czy studniówka.

MARRAKESH-Zabieg oczyszczająco-wygładzający.

Orientalny rytuał będący połączeniem najcenniejszych składników Maroka.To kompilacja ciepła piasku, zniewalającego zapachu róży damasceńskiej, złocistego oleju arganowego i oczyszczającej mocy glinki ghassoul (peeling, masaż, maska, balsam)

ZANZIBAR

Regeneracja, wygładzenie, odżywienie. Rytuał dla wielbicieli spokoju i luksusowego odpoczynku. Błękitna woda, białe plaże wyspy przeniosą Cię w atmosferę urlopowego lenistwa, a egzotyczne nuty zapachowe głęboko zrelaksują (peeling, masaż, maska, balsam).

Zabieg WYSZCZUPLAJĄCO-ODMŁADZAJĄCY ciało.

Profesjonalny zabieg będący doskonałym uzupełnieniem kompleksowej kuracji wyszczuplającej. Optymalnie dobrane składniki aktywne zapewniają skuteczność działania i odpowiadają na wszystkie potrzeby skóry przedwcześnie starzejącej się oraz z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Wieloetapowy, holistyczny zabieg nie tylko aktywuje lipolizę w skórze, ale także sprawia, że odzyskuje ona jędrność i elastyczność. Dodatkowo przyjemnie otula ciało niezwykłym aromatem wiśni.
Przeznaczenie: nadmierna tkanka tłuszczowa, cellulit, skóra przedwcześnie starzejąca się, wymagająca rewitalizacji, wiotka, mało elastyczna.