RADIOFREKWENCJA IGŁOWA

Nowa technologia w medycynie estetycznej, polegająca na nakłuwaniu mikroigłami oraz ogrzewania tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej. Zabieg działa przez wytworzenie energii cieplnej w głębokich partiach skóry. Fale generowane przez agregat RF o wysokich parametrach inicjują strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych tkanek, powodując jego natychmiastowe obkurczenie. Następnym etapem jest wytworzenie nowych włókien kolagenowych, które powodują napięcie tkanek i zmniejszenie wiotkości skóry. Zabieg można stosować na twarz i ciało.
Obszar zabiegowy jest zasysany i nakłuwany mikroigłami od 0,5 – 3 mm.
Fala monopolarna przesyłana jest za pomocą igieł w głąb skóry i równomiernie podgrzewana. Podczas zabiegu pacjent odczuwa głębokie ciepło.

Efekty zabiegu:

 • obkurczenie porów i gruczołów łojowych
 • lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła
 • lifting górnej części policzków
 • podniesienie konturów twarzy
 • naprężenie skóry oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek
 • zniwelowanie rozstępów, niwelowanie blizn
 • leczenie wypadania włosów

Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt pięknie wyrównany.

Cena:

 • Twarz -500zł
 • Twarz+ szyja- 600zł
 • Twarz+ szyja+ dekolt- 700zł
 • Fala RF na twarz szyją -350zł

 

Najnowocześniejsza na świecie aparatura laserowa

TRWAŁA I BEZBOLESNA EPILACJA LASEROWA

Leser diodowy zapewnia trwałe, superszybkie usunięcie owłosienia przy zastosowaniu technologii diody wysokiej mocy. Gwarantuje to przeprowadzenie szybkiej i nieinwazyjnej procedury, bez przestojów, na wszystkich rodzajach skóry (fototypy I-VI) Pigment włosa absorbuje światło lasera i zamienia je w ciepło. Ciepło uszkadza mieszek i brodawkę włosa. Włos jest bezpowrotnie niszczony i zablokowana jest możliwość jego odrostu. Nowość – Procedura MotionSpeed- ta procedura zabiegowa łączy w sobie równocześnie silne chłodzenie z ciągłą emisja szybkich impulsów laserowych, doprowadzając do osiągnięcia odpowiedniej temperatury w miejscu docelowym – bez ryzyka uszkodzeń oraz znacznie bardziej bezboleśnie w stosunku do tradycyjnych urządzeń IPL lub konkurencyjnych metod laserowych. Technika ruchów ciągłych MotionSpeed to większy komfort pacjenta, szybkość zabiegu i wyższa skuteczność epilacji.

Nazwa zabieguCena
Skronie60zł
Policzki120zł
Baki100zł
Uszy100zł
Górna warga(wąsik)100zł
Broda100zł
Szyja100zł-150zł
Kark150zł
Dłonie80-100zł
Przedramiona250zł
Ramiona250zł
Pachy200zł
Brodawki piersiowe100zł
Plecy250zł-400zł
Klatka piersiowa/tors200zł-350zł
Brzuch100-200zł
Bikini średnie250zł
Bikini głębokie (całkowite)300zł
Szpara pośladkowa100-150zł
Pośladki250zł-300zł
Uda350zł-400zł
Łydki z kolanami350zł-400zł
Stopy80zł
Całe nogi600zł

W pakiecie 5 zabiegów 10% taniej

LASEROWY NIEABLACYJNY RESURFACING SKÓRY Nd:YAG

Wywołane przez laser podprogowe uszkodzenia skóry właściwej skutkują gojeniem ran, stymulacją aktywności fibroblastów i poprawą kondycji włókien kolagenowych. To poprawa wyglądu starzejącej się skóry, likwidacja lub wypłycanie bruzd i zmarszczek, przeciwdziałanie wiotkości, poprawa kolorytu skóry twarzy czyniąc ja młodszą i elastyczną.

Nazwa zabieguCena
Bruzdy nosowo-wargowe200 zł
Zmarszczki wokół oczu200 zł
Lwia zmarszczka100zł
Zmarszczki na czole300 zł
TWARZ600 zł
SZYJA450 zł
DEKOLT500 zł
TWARZ + SZYJA900 zł
TWARZ + SZYJA + DEKOLT1000 zł
BIUST350 zł

FOTOODMŁADZANIE CPL-TERMOLIFTING

Fotoodmładzanie laserowe pozwala zmniejszyć oznaki starzenia przy pomocy kalibrowanego światła pulsacyjnego CPL. Fotoodmładzanie laserowe to bezpieczna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów stosowanych w celu odnowy skóry. Zabieg umożliwia dotarcie głęboko do warstwy skóry właściwej, której nagrzanie pobudza produkcję kolagenu i elastyny, czyli zapewnia efekt liftingu twarzy bez użycia skalpela. Po zabiegu nie ma konieczności rezygnacji z dotychczasowego trybu życia. Zabieg polega na poddaniu powierzchni skóry naświetlaniom krótkimi impulsami światła kalibrowanego.

Nazwa zabieguCena
Twarz300 zł
Szyja150 zł
Dekolt200 zł
Dłonie200 zł
Twarz + Szyja400 zł

LASEROWY NIEABLACYJNY RESURFACING SKÓRY Nd:YAG + FOTOODMŁADZANIE CPL-TERMOLIFTING

Połączenie dwóch metod w jednym zabiegu daje większe efekty niwelowania zmarszczek, ujędrniania skóry.

Nazwa zabieguCena
TWARZ750 zł
SZYJA550 zł
DEKOLT550 zł
TWARZ + SZYJA900 zł
TWARZ + SZYJA + DEKOLT1000 zł

LASER FRAKCYJNY

Zabieg przeznaczony do usuwania mikroskopijnych zewnętrznych warstw skóry, dając doskonałe rezultaty odmładzające przy minimalnym ryzyku i bez reakcji niepożądanych. Laser usuwa zarówno powierzchowne, jaki i średnie oraz głębokie zmarszczki i blizny. Frakcja tworzy w skórze tysiące głębokich mikrouszkodzeń, które umożliwiają warstwie powierzchownej skóry regenerację. Skoagulowane strefy prowadzą do przebudowy kolagenu, dając fantastyczne rezultaty w postaci eliminacji linii i zmarszczek oraz napięcia skóry. Do niedawna medycyna nie mogła sobie poradzić za pomocą dostępnych metod z problemami z zakłóceniem stelażu śródskórnego, odpowiedzialnego za gęstość skóry, np. rozstępy, blizny przerostowe, keloidy (bliznowce). Frakcyjna głowica Er:YAG wykazuje doskonałe wyniki w leczeniu wspomnianych problemów estetycznych, ponieważ prowadzi do przebudowy kolagenu. Powstaje rodzaj regularnego rusztowania śródskórnego, niezbędnego do wyeliminowania blizn i rozstępów. Laser frakcyjny Er:YAG to także optymalne rozwiązanie dla leczenia blizn potrądzikowych oraz przebarwień. Doskonałe rezultaty uzyskuje się przy minimalnym podrażnieniu skóry. KORZYSCI:

 • usuwa, zmniejsza i wygładza zmarszczki
 • zapewnia efekt liftingu twarzy i opóźnia konieczność przeprowadzenia potencjalnego liftingu chirurgicznego
 • usuwa lub zmniejsza blizny potrądzikowe
 • korekcja blizn pooperacyjnych
 • redukuje rozstępy na wszystkich częściach ciała
 • usuwanie przebarwień
 • regeneracja skóry twarzy i ciała
Nazwa zabieguCena
Czoło400zł
Policzki400zł
Podbródek300zł
Okolica oczu400zł
Twarz1000zł
Szyja600zł
Dekolt700zł
Twarz + szyja1200zł
Dłonie400zł
Brzuch800-1200zł
Blizny potrądzikoweod 300zł
Rozstępyod 300zł (cena ustalana indywidualnie)

TERAPIA RUMIENIA CPL

Rumień to zaczerwieniony fragment skóry, będący wynikiem miejscowego rozszerzenia powierzchownych naczyń krwionośnych. Sprzyjające czynniki wyzwalające rumień to: słońce, mróz, wiatr, stres, sauna, solarium, gorące napoje, alkohol, pikantne potrawy, niektóre leki np. sterydy , czy też leki obniżające poziom cholesterolu, wysiłek fizyczny. W stadium choroby występuje nadmierna wrażliwość skóry. Światło kalibrowane pulsacyjne CPL doskonale radzi sobie z taką dolegliwością. Podczas zabiegu wiązka świetlna pochłaniana jest przez hemoglobinę w naczyniach krwionośnych, energia ta (świetlna) zamieniana jest w energię cieplną, co powoduje silne obkurczenie naczyń I tym samym widoczną redukcję rumienia. W zależności od zaawansowania zaczerwienienia specjalista dobiera odpowiednią serię zabiegową w celu uzyskania zadowalających efektów terapeutycznych. Bardzo ważna w tym okresie jest ochrona skóry przed promieniowaniem słonecznym oraz unikanie sytuacji, w których dochodzi do jej podrażnienia przez czynniki zewnętrzne. Zastosowanie do ww. działań profilaktycznych może zapobiec rozwojowi utrwalonych zmian rumieniowych i dalszego rozwoju pełnoobjawowego trądziku różowatego. Terapia rumienia

Nazwa zabieguCena
Twarz400zł
Czoło150zł
Policzki200zł
Nos120zł
Broda80zł
Szyja200zł
Dekolt300zł

TERAPIA TRĄDZIKA

Terapia trądziku CPL daje poprawę w wyglądzie skóry, dzięki ograniczeniu bakterii Propionibacterium acnes, zmniejszeniu wydzielania łoju oraz promowaniu syntezy kolagenu w celu zapobiegania powstawaniu blizn potrądzikowych. Krótkie długości fal są absorbowane przez porfiryny i powodują zniszczenie bakterii Propionibacterium acnes. Natomiast dłuższe fale ogrzewają wodę w skórze właściwej, powoduje to zmniejszenie wielkości gruczołów łojowych, a w konsekwencji zmniejszenie wydzielania łoju. Aktywacja fibroblastów promuje syntezę kolagenu oraz innych biomolekuł, poprawia jędrność i prawidłowości tkanki oraz zapobiega ewentualnemu pojawieniu się blizn potrądzikowych.

Nazwa zabieguCena
Twarz300zł
Policzki200zł
Żuchwa, broda200zł

OBKURCZANIE ROZSZERZONYCH PORÓW

Nazwa zabieguCena
Twarz300zł
Czoło150zł
Policzki200zł
Broda80zł

ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH i RUBINKÓW

Zabieg laserowy to najskuteczniejsza metoda zamykania popękanych naczyń krwionośnych na twarzy i ciele, a także usuwania punktów rubinowych dając uzyskanie bardzo dobrego efektu estetycznego. Potocznie nazywane „pajączki” mogą przybierać duże rozmiary i rozmaite kształty, a także zlewać się w rumień. Laser emituje wiązkę światła, która docierając do naczyń krwionośnych, zostaje absorbowana przez hemoglobinę – barwnik zawarty w czerwonych krwinkach. W wyniku procesu termolizy wytwarzana jest energia cieplna, która wysusza ścianki naczynia krwionośnego. Regulowana długość fali lasera pozwala na zamykanie naczyń krwionośnych różnej wielkości i znajdujących się na różnej głębokości. Już jeden zabieg usunie drobne, pojedyncze naczynia, większe naczynia będą wymagały serii kilku zabiegów. Pacjenci zazwyczaj odczuwają tylko lekkie ciepło, które nie jest dotkliwe. Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie obrzęki lub zasinienia, zazwyczaj znikają one samoistnie po upływie kilku godzin. Zamykanie naczyń krwionośnych:

Nazwa zabieguCena
Pojedyncze naczyniaod 50zł
Nos150zł-200zł
Policzki200-400zł
Cała twarz400-600zł
Nogiod 300 zł

USUWANIE WŁÓKNIAKÓW

 • Włókniaki – od 50zł

TERAPIA GRZYBICY PAZNOKCI

Grzybicę wywołują z reguły dermatofity. Grzybica paznokci jest chorobą, którą bardzo łatwo jest się zarazić, a znacznie trudniej wyleczyć. Grzybica nie zniknie sama, nie pomogą też domowe środki. Grzybica paznokci częściej atakuje paznokcie u stóp niż dłoni. Może ograniczyć się do jednej płytki lub przenieść na sąsiednie. Dzięki zabiegowi laserowemu przeprowadza się skuteczną terapię zwalczającą grzybicę. Zaleca się serię od 2 do 10 zabiegów, co 2 tygodnie.

 • Terapia grzybicy- od 50zł za paznokieć
 • Wycena indywidualna przy większej liczbie paznokci

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW LASEROWYCH:

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Choroby nowotworowe
  • Rozrusznik serca
  • Świeża opalenizna (słoneczna czy po solarium), 3-4 tygodnie przed zabiegiem
  • Samoopalacz – 2 tygodnie przed zabiegiem
  • Infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze skóry (z wyjątkiem laserowego leczenia trądziku pospolitego, trądziku różowatego czy grzybicy paznokci)
  • Skaleczenia skóry
  • Łuszczyca
  • Opryszczka w pobliżu zabiegowego obszaru
  • Skłonność do występowania bliznowców, keloidów
  • Zakrzepica/ zapalenie żył (przy zamykaniu naczyń)
  • Kremy z retinolem, kwasami owocowymi, retinoidami – przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem
  • Epilepsja
  • Choroba psychiczna
  • Cukrzyca nieuregulowana
  • Choroba zakaźna lub infekcyjna
  • Leki światłouczulające (antybiotyki, leki przeciwpadaczkowe, leki przeciwdepresyjne, przeciwreumatyczne, sulfonamidy) – przestać stosować 3-4 tygodnie przed zabiegiem
  • Terapia doustna retinoidami (np. Roaccutane) – przestać stosować 6 miesięcy przed zabiegiem
  • Zioła (dziurawiec, bratek, nagietek) – przestać stosować 3 tygodnie przed zabiegiem