O NAS

Diamond beauty&spa to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Przy dźwiękach kojącej, relaksacyjnej muzyki można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i poczuć się wyjątkowo.

Jesteśmy nowoczesnym i najlepszym w mieście Salonem Spa. Naszym klientom oferujemy kompleksowość i fachowość usług.
Zapewniamy: nowoczesny sprzęt i najnowsze technologie, a przede wszystkim higienę, jakość, komfort i intymność obsługi.

W szerokiej gamie naszych usług znajdziecie Państwo zabiegi z dziedziny kosmetyki na twarz, ciało, dłonie i stopy oraz pełny zakres usług fryzjerskich.Zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie kierowane są zarówno do Pań jak i Panów.

Salon Diamond beauty&spa stworzyłam z myślą o osobach, które pragną zadbać o swój piękny i zdrowy wygląd oraz przyjemnie spędzić czas. Moja praca jest moją pasją. Swoją przygodę z kosmetyką rozpoczęłam kształcąc się w studium kosmetycznym w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w warszawskim gabinecie kosmetycznym a następnie w pierwszym hotelowym spa w  Kielcach, pracując na najnowocześniejszych urządzeniach. W trakcie pracy podniosłam swoje umiejętności na studiach wyższych  na kierunku kosmetologia. Od 7 lat jestem właścicielem Diamond beauty&spa w Skarżysku. W moim gabinecie zatrudniam wykwalifikowane Panie kosmetolożki. Regularnie uczestniczymy w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Dorota Majewska