FRYZJERSTWO

Strzyżenie: damskie, męskie, dziecięce .
Stylizacja: modelowanie, upięcie włosów, fryzura ślubna, loki
Koloryzacja i regeneracja włosów.
KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW – Efekt wygładzenia i prostowania na naturalnych włosach! Eliminacja puszenia się włosa, zachowując jego naturalny i piękny wygląd.Keratynowe prostowanie jeszcze nigdy nie było tak szybkie i przyjemne. Mieszanina substancji organicznych wnika głęboko we włosy, odbudowuje wiązania keratynowe i wiąże strukturę włosa.
THERMO REPAIR – BOTOKS – na włosy Jest to linia działająca jak lekarstwo na ekstremalnie zniszczone włosy poprzez zewnętrzną odbudowę struktury włosa. Wzmacnia bezpośrednio zniszczone ubytki nadając ochronę oraz powodując, że włosy stają się święcące i mocne. Nadaje witalność zniszczonym końcówkom włosów i chroni przed czesaniem, suszeniem oraz prostowaniem. Formuła ceramid III oraz ekstrakt z białych kwiatów powoduje, że włosy stają się silniejsze, bardziej sprężyste.Regeneracja Termo Repair jest leczeniem włosów zniszczonych,wypełnia strukturę uszkodzenia, nadaje objętośći,regeneruje włosy od środka,nadaje blasku.
Efekt natychmiastowy widoczny po pierwszym zabiegu.
REKONSTRUKCJA WŁOSÓW OXILOCK PLASMA – to ekskluzywny kompleks substancji organicznych,pozwala na intensywną rewitalizację zniszczonych włókien keratynowych,Poprawia jakość i strukturę włosa w sposób widoczny i natychmiastowy. Używany jednocześnie do wszystkich zabiegów chemicznych w salonie, pozwala na odzyskanie zdrowia włosa ze spektakularnym wynikiem.

Możliwość ROZJAŚNIANIA, KOLORYZACJI I PRZEPROWADZANIA WSZYSTKICH ZABIEGÓW CHEMICZNYCH w salonie z jednoczesną ODBUDOWĄ WŁOSÓW.
Ceny zabiegów ustalane indywidualnie zależne od długości i gęstości włosów.